partnerid

    kkok kkamet

    rmklogo

    riigikontroll

Balti Keskkonnafoorum liitus Eesti Keskkonnaühenduste Kojaga

7. detsember 2012

Alates detsembrist 2012 on Balti Keskkonnafoorum (BEF) EKO täisliige. BEFi eesmärk on keskkonna- ja looduskaitse propageerimine, keskkonnajuhtimise edendamine ning vastavate oskuste arendamine erinevates asutustes ja huvigruppides. Eesmärkide elluviimiseks on tihe koostöö teiste keskkonnaorganisatsioonidega väga vajalik.

„Oleme pool aastat olnud EKO kandidaatliikmena kaasatud võrgustiku tegevusse ja tunneme, et oleme saanud keskkonnapoliitika protsesside mõjutamisele lähemale,“ ütles BEFi tegevdirektor Kai Klein, „Info kiirem liikumine on oluline, nii saame ka oma tegevusi planeerida vastavalt sellele, mida kavandavad teised ühendused või mis muudatusi kavandab riik.“

EKO on avalikes huvides tegutsevate keskkonnaorganisatsioonide koostöövõrgustik, BEFist sai EKO kümnes liige. Peale BEFi kuuluvad võrgustikku Eestimaa Looduse Fond, Eesti Roheline Liikumine, Säästva Eesti Instituut, Eesti Ornitoloogiaühing, Pärandkoosluste Kaitse Ühing, Tartu Üliõpilaste Looduskaitsering, tudengite keskkonnakaitseühing Sorex, Nõmme Tee Selts ja Läänerannik.

Lisainfo

Kai Klein

Tegevjuht

MTÜ Balti Keskkonnafoorum

Tel  +37253338572

e-mail kai.klein@bef.ee

esindaja

Balti Keskkonnafoorum

Aadress:

Liimi 1, Tallinn 10621

NB! Tähitud kirjadele palume kindlasti lisada ka esindusorganisatsiooni nime, kes 2018. a on Balti Keskkonnafoorum

Koordinaator:
Vivika Veski
tel: 5569 4874

e-post: info[ät]eko.org.ee

toetajad

kkm

kysk